Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Bleys
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2007
Location: USA
Recent Rankings
89 Back to the Future (1985) - Jul 17, 2009
94 WALL·E (2008) - Jul 17, 2009
92 The Civil War (1990) - Jul 17, 2009
91 Mrs. Doubtfire (1993) - Jul 17, 2009
79 I Am Legend (2007) - Jul 17, 2009
89 Home Alone (1990) - Jul 17, 2009
Mini-Review: One of the best holiday movies of all time, I watch it every Christmas!
90 Sideways (2004) - Jul 17, 2009
64 Election (1999) - Jul 17, 2009
71 American Pie 2 (2001) - Oct 12, 2007
82 Analyze This (1999) - Oct 12, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Bleys. Why not go rank more films, then come back and check it out again?