Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Blogiversum
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Dec 4, 2008
Location: Germany
Recent Rankings
100 Fahrenheit 451 (1966) - Dec 04, 2008
100 Black Sheep (2006) - Dec 04, 2008
33 Event Horizon (1997) - Dec 04, 2008
66 Kingdom of Heaven (2005) - Dec 04, 2008
55 Blade II (2002) - Dec 04, 2008
81 Children of Dune (2003) - Dec 04, 2008
86 Dune (2000) - Dec 04, 2008
70 Dune (1984) - Dec 04, 2008
80 Planet of the Apes (2001) - Dec 04, 2008
85 Mars Attacks! (1996) - Dec 04, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Blogiversum. Why not go rank more films, then come back and check it out again?