![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BlueBug | |
![]() |
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Jun 3, 2010
Location: Belgrade, Serbia
|

| 86 | American Beauty (1999) - Jun 03, 2010 |
| 80 | Catch Me If You Can (2002) - Jun 03, 2010 |
| 84 | From Hell (2001) - Jun 03, 2010 |
| 80 | Home Alone (1990) - Jun 03, 2010 |
| 90 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jun 03, 2010 |
| 85 | X-Men (2000) - Jun 03, 2010 |
| 95 | Lost in Translation (2003) - Jun 03, 2010 |
| 85 | Lady and the Tramp (1955) - Jun 03, 2010 |
| 70 | Liar Liar (1997) - Jun 03, 2010 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Jun 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |