![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BlueRaja | |
![]() |
Movie Buff - 369 Films Ranked
Member Since: Feb 1, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 20 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Feb 01, 2009 |
| 80 | My Cousin Vinny (1992) - Feb 01, 2009 |
| 65 | The Golden Compass (2007) - Feb 01, 2009 |
| 50 | 101 Dalmatians (1961) - Feb 01, 2009 |
| 55 | Home Alone (1990) - Feb 01, 2009 |
| 60 | 12 Angry Men (1957) - Feb 01, 2009 |
| 50 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Feb 01, 2009 |
| 60 | Mars Attacks! (1996) - Feb 01, 2009 |
| 90 | Office Space (1999) - Feb 01, 2009 |
| 60 | Princess Mononoke (1997) - Feb 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |