Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Bluest Line
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Feb 14, 2008
Location: UK
Recent Rankings
80 Walk the Line (2005) - Mar 19, 2009
75 Never Back Down (2008) - Mar 18, 2009
85 Closer (2004) - Mar 18, 2009
90 Blood Diamond (2006) - Mar 15, 2009
60 The Island (2005) - Mar 12, 2009
80 Iron Man (2008) - Mar 11, 2009
10 Date Movie (2006) - Mar 11, 2009
85 Old School (2003) - Mar 11, 2009
10 Mars Attacks! (1996) - Mar 11, 2009
80 WALL·E (2008) - Mar 11, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Bluest Line. Why not go rank more films, then come back and check it out again?