![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Blur13 | |
![]() |
Film Freak - 512 Films Ranked
Member Since: Jan 1, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 77 | Who Am I? (1998) - Jan 01, 2007 |
| 76 | Escape from the Planet of the Apes (1971) - Jan 01, 2007 |
| 60 | The Langoliers (1995) - Jan 01, 2007 |
| 70 | Deep Rising (1998) - Jan 01, 2007 |
| 76 | Highlander: The Final Dimension (1994) - Jan 01, 2007 |
| 65 | Dracula 3000 (2004) - Jan 01, 2007 |
| 80 | Highlander II: The Quickening (1991) - Jan 01, 2007 |
| 76 | The Blob (1988) - Jan 01, 2007 |
| 79 | Battlestar Galactica (2003) - Jan 01, 2007 |
| 78 | Battlestar Galactica (1978) - Jan 01, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |