Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Blurry
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2008
Recent Rankings
80 Respiro (2002) - Sep 18, 2008
90 Jules and Jim (1962) - Sep 18, 2008
75 The Bride Wore Black (1968) - Sep 18, 2008
72 Bed & Board (1970) - Sep 18, 2008
85 La Notte (1961) - Sep 18, 2008
78 L'avventura (1960) - Sep 18, 2008
75 Fahrenheit 451 (1966) - Sep 18, 2008
75 Blow-Up (1966) - Sep 18, 2008
80 Breakfast at Tiffany's (1961) - Sep 18, 2008
70 Stolen Kisses (1968) - Sep 18, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Blurry. Why not go rank more films, then come back and check it out again?