Bmv2323

bmv2323
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 31% Once Upon a Time in Mexico (2003) - Rated 09 Jun 2012
70 12% The Machinist (2004) - Rated 09 Jun 2012
"I absolutely love Christian Bale but not even he could save this film. I tried to like it, but I found it dragged out and extremely predictable. The film left me feeling quite unsatisfied. However, I couldn't give the film a completely terrible score because of the beautiful cinematography and the score."
95 71% The Incredibles (2004) - Rated 09 Jun 2012
97 78% Beetlejuice (1988) - Rated 09 Jun 2012
70 12% The Vanishing (1993) - Rated 09 Jun 2012
90 44% Paranormal Activity (2009) - Rated 09 Jun 2012
100 95% Toy Story (1995) - Rated 09 Jun 2012
90 44% Cloverfield (2008) - Rated 09 Jun 2012
"Great movie, but I would probably never watch it more than once."
92 59% The Others (2001) - Rated 09 Jun 2012
91 55% Grease (1978) - Rated 09 Jun 2012