![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Bnktop | |
![]() |
Movie Buff - 304 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|

| 75 | Roots (1977) - Feb 26, 2012 |
| 85 | Beauty and the Beast (1991) - Feb 26, 2012 |
| 80 | Good Will Hunting (1997) - Feb 26, 2012 |
| 80 | True Romance (1993) - Feb 14, 2012 |
| 80 | The Girl Who Leapt Through Time (2006) - Feb 04, 2012 |
| 90 | Schindler's List (1993) - Feb 04, 2012 |
| 60 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Feb 04, 2012 |
| 88 | Mulholland Drive (2001) - Feb 04, 2012 |
| 75 | The Godfather: Part III (1990) - Feb 04, 2012 |
| 80 | Zodiac (2007) - Feb 04, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |