Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Boardies
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: May 6, 2009
Location: Ventersdorp, North-West, South Africa
Recent Rankings
80 Vanilla Sky (2001) - May 15, 2009
85 WALL·E (2008) - May 11, 2009
80 The Incredibles (2004) - May 11, 2009
60 The Bourne Identity (2002) - May 07, 2009
55 Derailed (2005) - May 07, 2009
75 Closer (2004) - May 07, 2009
85 Children of Men (2006) - May 07, 2009
80 Shoot 'Em Up (2007) - May 07, 2009
80 Inside Man (2006) - May 07, 2009
70 Wanted (2008) - May 07, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Boardies. Why not go rank more films, then come back and check it out again?