![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BobbyWallis | |
![]() |
Movie Buff - 440 Films Ranked
Member Since: Jun 27, 2008
Location: Bideford, Devon, UK
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | My Stepmother Is an Alien (1988) - Jul 21, 2008 |
| 75 | Brokeback Mountain (2005) - Jul 21, 2008 |
| 70 | WALL·E (2008) - Jul 21, 2008 |
| 60 | Charlie's Angels (2000) - Jul 18, 2008 |
| 65 | Antz (1998) - Jul 18, 2008 |
| 80 | United 93 (2006) - Jul 18, 2008 |
| 40 | House on Haunted Hill (1999) - Jul 18, 2008 |
| 70 | Police Academy (1984) - Jul 18, 2008 |
| 80 | Fatal Attraction (1987) - Jul 18, 2008 |
| 80 | Frankenstein (1994) - Jul 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |