![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Boerre | |
![]() |
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2011
Location: Belgium
|

| 85 | We Were Soldiers (2002) - Mar 01, 2011 |
| 65 | Baseketball (1998) - Mar 01, 2011 |
| 70 | A Walk to Remember (2002) - Mar 01, 2011 |
| 85 | Braveheart (1995) - Mar 01, 2011 |
| 65 | Sin City (2005) - Mar 01, 2011 |
| 90 | Dead Man Walking (1995) - Mar 01, 2011 |
| 70 | Mortal Kombat (1995) - Mar 01, 2011 |
| 65 | The Last Samurai (2003) - Mar 01, 2011 |
| 50 | The Blair Witch Project (1999) - Mar 01, 2011 |
| 70 | The Village (2004) - Mar 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |