![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Bondo | |
![]() |
Celluloid Junkie - 2530 Films Ranked
Member Since: Apr 28, 2012
Location: Colorado, USA
|

| 70 T4 | Amour (2012) - Jan 17, 2013 |
| 76 T6 | Django Unchained (2012) - Jan 17, 2013 |
| 67 T3 | Camp (2003) - Jan 17, 2013 |
| 82 T8 | ParaNorman (2012) - Jan 17, 2013 |
| 72 T5 | Pitch Perfect (2012) - Jan 17, 2013 |
| 88 T10 | Keeping Mum (2005) - Jan 16, 2013 |
| 65 T2 | Nuts in May (1976) - Dec 08, 2012 |
| 89 T10 | Anna Karenina (2012) - Dec 02, 2012 |
| 76 T6 | Seven Psychopaths (2012) - Oct 14, 2012 |
| 71 T5 | My Darling Clementine (1946) - Oct 13, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,050,000 Movie Rankings and Counting... |