Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Bounce
Movie Buff - 218 Films Ranked
Member Since: Sep 25, 2010
Location: Portugal
Recent Rankings
72 The Descendants (2011) - Feb 19, 2012
82 Drive (2011) - Feb 19, 2012
79 A History of Violence (2005) - Feb 19, 2012
70 Hard Candy (2005) - Feb 19, 2012
70 The Faculty (1998) - Feb 19, 2012
73 Speed (1994) - Feb 19, 2012
82 Match Point (2005) - Feb 19, 2012
81 X-Men: First Class (2011) - Feb 19, 2012
77 Syriana (2005) - Feb 19, 2012
72 Burn After Reading (2008) - Feb 19, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Bounce. Why not go rank more films, then come back and check it out again?