![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BragaBeats | |
![]() |
Movie Buff - 378 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2010
Location: Kingston, Ontario, Canada
|

| 87 | Sherlock Holmes (2009) - Jan 09, 2012 |
| 88 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Jan 09, 2012 |
| 85 | Season of the Witch (2011) - Jun 22, 2011 |
| 80 | Skyline (2010) - Jun 22, 2011 |
| 80 | The Dilemma (2011) - Jun 22, 2011 |
| 83 | The Green Hornet (2011) - Jun 22, 2011 |
| 83 | The Next Three Days (2010) - Jun 22, 2011 |
| 85 | Hall Pass (2011) - Jun 22, 2011 |
| 85 | Faster (2010) - Jun 22, 2011 |
| 85 | Battle: Los Angeles (2011) - Jun 22, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |