![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Branlutteur | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Jun 20, 2011
Location: France
|

| 80 | Kick-Ass (2010) - Jun 20, 2011 |
| 70 | Crash (2005) - Jun 20, 2011 |
| 50 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Jun 20, 2011 |
| 20 | Fantastic Four (2005) - Jun 20, 2011 |
| 70 | The Kingdom (2007) - Jun 20, 2011 |
| 20 | The Patriot (2000) - Jun 20, 2011 |
| 50 | Sister Act (1992) - Jun 20, 2011 |
| 50 | The Terminal (2004) - Jun 20, 2011 |
| 75 | (500) Days of Summer (2009) - Jun 20, 2011 |
| 90 | The Terminator (1984) - Jun 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |