![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Bras_Cubas | |
![]() |
Movie Buff - 207 Films Ranked
Member Since: Apr 26, 2008
Location: Germany
|

| 75 | Le Doulos (1962) - Apr 26, 2008 |
| 80 | Le Samouraļ (1967) - Apr 26, 2008 |
| 82 | Le Cercle rouge (1970) - Apr 26, 2008 |
| 75 | Golgo 13 (1973) - Apr 26, 2008 |
| 80 | The Yakuza (1974) - Apr 26, 2008 |
| 75 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Apr 26, 2008 |
| 75 | The Warrior (2001) - Apr 26, 2008 |
| 60 | Purple Butterfly (2003) - Apr 26, 2008 |
| 70 | Legend of the Black Scorpion (2006) - Apr 26, 2008 |
| 80 | The Road Home (1999) - Apr 26, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |