Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Bratty
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Nov 19, 2007
Location: USA
Recent Rankings
80 The Star Chamber (1983) - Nov 22, 2007
85 Blazing Saddles (1974) - Nov 22, 2007
90 Meet the Parents (2000) - Nov 22, 2007
82 Anger Management (2003) - Nov 22, 2007
75 Rosemary's Baby (1968) - Nov 22, 2007
75 Raging Bull (1980) - Nov 22, 2007
90 Batman (1989) - Nov 22, 2007
65 Tremors (1990) - Nov 22, 2007
70 School of Rock (2003) - Nov 22, 2007
80 The Wedding Singer (1998) - Nov 22, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Bratty. Why not go rank more films, then come back and check it out again?