Brenev

brenev
Movie Buff - 127 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2007
Location: Pennsylvania, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 84% The Wicker Man (1973) - Rated 27 Nov 2007
88 94% Fiddler on the Roof (1971) - Rated 27 Nov 2007
65 43% Rent (2005) - Rated 27 Nov 2007
83 77% West Side Story (1961) - Rated 27 Nov 2007
86 87% The Pianist (2002) - Rated 27 Nov 2007
78 64% The Sound of Music (1965) - Rated 27 Nov 2007
77 62% Honey (2003) - Rated 27 Nov 2007
87 90% Pink Floyd The Wall (1982) - Rated 27 Nov 2007
79 67% Happy Feet (2006) - Rated 27 Nov 2007
70 52% Hidalgo (2004) - Rated 27 Nov 2007