![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
BrewingTea | |
![]() |
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Jun 13, 2006
Location: USA
|

| 89 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 94 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 45 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Amistad (1997) - Aug 13, 2007 |
| 91 | Boogie Nights (1997) - Aug 13, 2007 |
| 86 | A Bug's Life (1998) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Changing Lanes (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |