BrianNippon

briannippon
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 02 Apr 2012
Location: Palmer, Alaska, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 18% Kick-Ass (2010) - Rated 02 Apr 2012
95 18% I Love You, Man (2009) - Rated 02 Apr 2012
100 61% Inception (2010) - Rated 02 Apr 2012
100 61% Cinderella Man (2005) - Rated 02 Apr 2012
80 4% American Pie 2 (2001) - Rated 02 Apr 2012
100 61% RocknRolla (2008) - Rated 02 Apr 2012
100 61% Fast Food Nation (2006) - Rated 02 Apr 2012
100 61% Shrek (2001) - Rated 02 Apr 2012
100 61% The King of Kong: A Fistful of Quarters (2007) - Rated 02 Apr 2012
90 11% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Rated 02 Apr 2012