Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Brumm
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Feb 10, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Let the Right One In (2008) - Mar 11, 2009
88 Man on Fire (2004) - Mar 10, 2009
85 American Gangster (2007) - Mar 10, 2009
90 Gridiron Gang (2006) - Mar 10, 2009
90 The Longest Yard (2005) - Mar 10, 2009
83 Pride (2007) - Mar 10, 2009
62 Swimfan (2002) - Mar 10, 2009
93 Remember the Titans (2000) - Mar 10, 2009
91 Old Yeller (1957) - Mar 10, 2009
80 Surfer, Dude (2008) - Mar 10, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Brumm. Why not go rank more films, then come back and check it out again?