Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Bruna
Movie Buff - 236 Films Ranked
Member Since: Jun 25, 2006
Location: Czech Republic
Bio: Blondegirl
Recent Rankings
40 The Island (2005) - Aug 13, 2007
60 The Pink Panther (2006) - Aug 13, 2007
10 Freaky Friday (2003) - Aug 13, 2007
80 Road to Perdition (2002) - Aug 13, 2007
30 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007
70 Starsky & Hutch (2004) - Aug 13, 2007
60 Hellboy (2004) - Aug 13, 2007
70 Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007
90 Chicago (2002) - Aug 13, 2007
70 The Talented Mr. Ripley (1999) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Bruna. Why not go rank more films, then come back and check it out again?