![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Brundle Fly | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: May 28, 2009
Location: USA
|

| 93 | Garden State (2004) - Mar 10, 2011 |
| 89 | Cat Soup (2001) - Nov 07, 2009 |
| 90 | 28 Days Later (2002) - Nov 07, 2009 |
| 87 | Caché (2005) - Nov 07, 2009 |
| 95 | Brick (2005) - Nov 07, 2009 |
| 93 | Synecdoche, New York (2008) - Nov 07, 2009 |
| 90 | The Brothers Bloom (2009) - Nov 07, 2009 |
| 93 | The Seventh Seal (1957) - Nov 07, 2009 |
| 100 | Nights of Cabiria (1957) - Nov 07, 2009 |
| 95 | Persona (1966) - Nov 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |