![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Bryan C. | |
![]() |
Cinema Addict - 1481 Films Ranked
Member Since: Aug 14, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 35 | Red Planet (2000) - Jan 23, 2012 |
| 90 | The Mill and the Cross (2011) - Jan 23, 2012 |
| 80 | Haywire (2011) - Jan 23, 2012 |
| 55 | The Artist (2011) - Jan 23, 2012 |
| 90 | Shame (2011) - Jan 23, 2012 |
| 95 | Mysteries of Lisbon (2010) - Jan 23, 2012 |
| 90 | Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011) - Jan 14, 2012 |
| 90 | The Guard (2011) - Jan 14, 2012 |
| 80 | Carnage (2011) - Jan 14, 2012 |
| 95 | Tomboy (2011) - Jan 14, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |