![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Bubsnubsly | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: South Charleston, West Virginia, USA
|

| 46 | The Village (2004) - Aug 18, 2009 |
| 91 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 18, 2009 |
| 82 | Scary Movie (2000) - Aug 18, 2009 |
| 96 | Being John Malkovich (1999) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Animal House (1978) - Aug 18, 2009 |
| 88 | The Terminator (1984) - Aug 18, 2009 |
| 66 | Big Daddy (1999) - Aug 18, 2009 |
| 45 | Just Married (2003) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Sideways (2004) - Aug 18, 2009 |
| 86 | The Silence of the Lambs (1991) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |