![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Bufo1944 | |
![]() |
Film Freak - 677 Films Ranked
Member Since: Jun 26, 2011
Location: USA
|

| 80 | 20,000 Leagues Under the Sea (1954) - Feb 23, 2012 |
| 75 | Doomsday (2008) - Feb 23, 2012 |
| 20 | The Incredible Hulk (2008) - Feb 23, 2012 |
| 85 | Iron Man 2 (2010) - Feb 23, 2012 |
| 90 | Iron Man (2008) - Feb 23, 2012 |
| 85 | Captain America: The First Avenger (2011) - Feb 23, 2012 |
| 80 | Thor (2011) - Feb 23, 2012 |
| 100 | City Lights (1931) - Feb 23, 2012 |
| 83 | Battle: Los Angeles (2011) - Feb 23, 2012 |
| 20 | The Thing (2011) - Feb 23, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |