![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Bugsy89 | |
![]() |
Movie Buff - 465 Films Ranked
Member Since: Jun 10, 2009
Location: Åsa, Halland, Sweden
|

| 50 | Moonraker (1979) - Jun 10, 2009 |
| 60 | The Great Train Robbery (1979) - Jun 10, 2009 |
| 50 | Quadrophenia (1979) - Jun 10, 2009 |
| 70 | Hair (1979) - Jun 10, 2009 |
| 70 | All That Jazz (1979) - Jun 10, 2009 |
| 50 | Rocky II (1979) - Jun 10, 2009 |
| 90 | Stalker (1979) - Jun 10, 2009 |
| 70 | Nosferatu the Vampyre (1979) - Jun 10, 2009 |
| 80 | The Jerk (1979) - Jun 10, 2009 |
| 90 | Manhattan (1979) - Jun 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |