Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Moonrise Kingdom
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Bulldoggen
Film Freak - 722 Films Ranked
Member Since: May 10, 2010
Location: København, Denmark
Recent Rankings
25 Keeping the Faith (2000) - May 29, 2012
55 American Reunion (2012) - May 21, 2012
25 Summer Catch (2001) - May 21, 2012
25 Semi-Pro (2008) - May 21, 2012
45 Night at the Museum (2006) - May 10, 2012
70 The Room (2003) - May 10, 2012
50 Twixt (2011) - Apr 19, 2012
70 The Ambassador (2011) - Apr 11, 2012
25 Parterapi (2010) - Apr 11, 2012
50 The Help (2011) - Mar 22, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Bulldoggen. Why not go rank more films, then come back and check it out again?