Burak5557

burak5557
Film Freak - 822 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2014
Location: istanbul, kadýköy, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

25 3% Freddy Got Fingered (2001) - Rated 11 Nov 2014
60 28% The Recruit (2003) - Rated 11 Nov 2014
50 12% Dinner for Schmucks (2010) - Rated 11 Nov 2014
55 19% The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008) - Rated 11 Nov 2014
40 5% 9 (2009) - Rated 11 Nov 2014
40 5% 13 Going on 30 (2004) - Rated 11 Nov 2014
55 19% The Notebook (2004) - Rated 11 Nov 2014
65 39% Fearless (2006) - Rated 11 Nov 2014
60 28% Hotel for Dogs (2009) - Rated 11 Nov 2014
30 4% Road Trip (2000) - Rated 11 Nov 2014