Bushman

bushman
Movie Buff - 131 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2014
Location: South Africa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 28% Three Kings (1999) - Rated 24 Jun 2014
95 98% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 24 Jun 2014
80 84% Gladiator (2000) - Rated 24 Jun 2014
85 90% Pearl Harbor (2001) - Rated 24 Jun 2014
70 65% X-Men (2000) - Rated 24 Jun 2014
95 98% The Bourne Identity (2002) - Rated 24 Jun 2014
80 84% Law Abiding Citizen (2009) - Rated 24 Jun 2014
40 14% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 24 Jun 2014
70 65% I Am Legend (2007) - Rated 24 Jun 2014
55 35% Meet the Fockers (2004) - Rated 24 Jun 2014