![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Butik | |
![]() |
Movie Buff - 119 Films Ranked
Member Since: Nov 16, 2011
Location: Skopje, Macedonia
|

| 81 | Rocky III (1982) - Nov 16, 2011 |
| 88 | Showgirls (1995) - Nov 16, 2011 |
| 83 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Nov 16, 2011 |
| 83 | Saving Private Ryan (1998) - Nov 16, 2011 |
| 78 | The Blues Brothers (1980) - Nov 16, 2011 |
| 86 | Die Hard (1988) - Nov 16, 2011 |
| 70 | The Hurt Locker (2009) - Nov 16, 2011 |
| 86 | From Hell (2001) - Nov 16, 2011 |
| 88 | Goodfellas (1990) - Nov 16, 2011 |
| 82 | Scary Movie (2000) - Nov 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |