![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Bva4134 | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Nov 18, 2009
Location: Santa Monica, CA, USA
|
|
Bio: Movies are great.
| |

| 80 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Nov 18, 2009 |
| 90 | Blow (2001) - Nov 18, 2009 |
| 80 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Nov 18, 2009 |
| 75 | Bring It On (2000) - Nov 18, 2009 |
| 90 | Donnie Darko (2001) - Nov 18, 2009 |
| 80 | Mr. Deeds (2002) - Nov 18, 2009 |
| 85 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Nov 18, 2009 |
| 87 | Edward Scissorhands (1990) - Nov 18, 2009 |
| 75 | Dennis the Menace (1993) - Nov 18, 2009 |
| 70 | Space Jam (1996) - Nov 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |