CBass

cbass
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 02 Jun 2013
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 56% Rain Man (1988) - Rated 02 Jun 2013
71 48% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 02 Jun 2013
68 26% Jumanji (1995) - Rated 02 Jun 2013
69 31% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 02 Jun 2013
87 94% Iron Man (2008) - Rated 02 Jun 2013
60 13% Walk the Line (2005) - Rated 02 Jun 2013
79 75% Tropic Thunder (2008) - Rated 02 Jun 2013
69 31% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 02 Jun 2013
64 18% Panic Room (2002) - Rated 02 Jun 2013
68 26% Galaxy Quest (1999) - Rated 02 Jun 2013