![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CDRaff | |
![]() |
Movie Buff - 365 Films Ranked
Member Since: Sep 12, 2007
Location: Los Lunas, NM, USA
|

| 90 | For the Birds (2000) - Sep 12, 2007 |
| 95 | Ratatouille (2007) - Sep 12, 2007 |
| 90 | The Simpsons Movie (2007) - Sep 12, 2007 |
| 85 | Live Free or Die Hard (2007) - Sep 12, 2007 |
| 95 | Sunshine (2007) - Sep 12, 2007 |
| 90 | Superbad (2007) - Sep 12, 2007 |
| 85 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Sep 12, 2007 |
| 50 | Varsity Blues (1999) - Sep 12, 2007 |
| 80 | Mannequin (1987) - Sep 12, 2007 |
| 60 | Jacob's Ladder (1990) - Sep 12, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |