![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CGVega | |
![]() |
Movie Buff - 329 Films Ranked
Member Since: Sep 12, 2007
Location: Roodepoort, Gauteng, South Africa
|

| 72 | I, Robot (2004) - Oct 03, 2007 |
| 90 | I Heart Huckabees (2004) - Oct 03, 2007 |
| 90 | Orange County (2002) - Oct 03, 2007 |
| 79 | There's Something About Mary (1998) - Oct 03, 2007 |
| 99 | Billy Madison (1995) - Oct 03, 2007 |
| 86 | Life of Brian (1979) - Oct 03, 2007 |
| 65 | Traffic (2000) - Oct 03, 2007 |
| 72 | Cop Land (1997) - Oct 03, 2007 |
| 65 | Darkness Falls (2003) - Oct 03, 2007 |
| 99 | Black Book (2006) - Oct 03, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |