Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Moonrise Kingdom
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
CGsAngel
Movie Buff - 161 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2008
Location: UK
Recent Rankings
86 Road to Perdition (2002) - Jun 23, 2008
88 Independence Day (1996) - Jun 23, 2008
30 Father of the Bride (1991) - Jun 23, 2008
78 The Mummy (1999) - Jun 23, 2008
85 Psycho (1960) - Jun 23, 2008
90 American Beauty (1999) - Jun 23, 2008
78 The Prestige (2006) - Jun 23, 2008
30 The Nutty Professor (1996) - Jun 23, 2008
50 Little Shop of Horrors (1986) - Jun 23, 2008
90 The Usual Suspects (1995) - Jun 23, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with CGsAngel. Why not go rank more films, then come back and check it out again?