![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CHOICECOD | |
![]() |
Cinema Addict - 1790 Films Ranked
Member Since: May 31, 2009
Location: Tustin, CA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 64 | Contagion (2011) - Feb 10, 2012 |
| 54 | The White Bus (1967) - Feb 09, 2012 |
| 76 | Downfall (2004) - Feb 09, 2012 |
| 94 | Patrice O'Neal: Elephant in the Room (2011) - Feb 08, 2012 |
| 88 | The African Queen (1951) - Feb 07, 2012 |
| 84 | Rebecca (1940) - Feb 06, 2012 |
| 78 | Dante's Inferno (2007) - Feb 06, 2012 |
| 90 | Vampire's Kiss (1989) - Feb 05, 2012 |
| 82 | The Great Dictator (1940) - Feb 05, 2012 |
| 80 | Leningrad Cowboys Go America (1989) - Feb 04, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |