![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CJO | |
![]() |
Movie Buff - 202 Films Ranked
Member Since: May 24, 2007
Location: USA
|
| 91 | Dark City (1998) - May 25, 2007 |
| 96 | Dances with Wolves (1990) - May 25, 2007 |
| 95 | Dancer in the Dark (2000) - May 25, 2007 |
| 76 | Cube 2: Hypercube (2002) - May 25, 2007 |
| 85 | Cube (1997) - May 25, 2007 |
| 80 | The Sixth Sense (1999) - May 25, 2007 |
| 92 | Unbreakable (2000) - May 25, 2007 |
| 45 | Signs (2002) - May 25, 2007 |
| 12 | The Village (2004) - May 25, 2007 |
| 88 | The Crying Game (1992) - May 25, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |