![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CMLR | |
![]() |
Movie Buff - 411 Films Ranked
Member Since: Jul 8, 2007
Location: Canada
|

| 99 | Chicken Little (2005) - Aug 15, 2007 |
| 88 | Fist of Fury (1972) - Aug 15, 2007 |
| 88 | Girl, Interrupted (1999) - Aug 15, 2007 |
| 87 | Monster House (2006) - Aug 15, 2007 |
| 80 | The Next Karate Kid (1994) - Aug 15, 2007 |
| 77 | Mrs. Doubtfire (1993) - Aug 15, 2007 |
| 80 | Frida (2002) - Aug 15, 2007 |
| 98 | To Kill a Mockingbird (1962) - Aug 15, 2007 |
| 2 | Bicentennial Man (1999) - Aug 15, 2007 |
| 80 | Riding in Cars with Boys (2001) - Aug 15, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |