CMotte

cmotte
Movie Buff - 120 Film Ratings
Member Since: 10 Jun 2011
Location: Vancouver, BC, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 78% Pineapple Express (2008) - Rated 14 Jun 2011
75 66% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 14 Jun 2011
70 54% Whip It (2009) - Rated 14 Jun 2011
95 98% Goodfellas (1990) - Rated 14 Jun 2011
60 33% Yes Man (2008) - Rated 14 Jun 2011
95 98% Into the Wild (2007) - Rated 14 Jun 2011
95 98% Fight Club (1999) - Rated 14 Jun 2011
85 88% Reservoir Dogs (1992) - Rated 14 Jun 2011
80 78% Gandhi (1982) - Rated 14 Jun 2011
90 94% Bottle Rocket (1996) - Rated 14 Jun 2011