Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
COMPAQis
Movie Buff - 155 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2006
Location: Norway
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
95 Let the Right One In (2008) - Jul 12, 2009
90 Kitchen Stories (2003) - Jul 12, 2009
75 O' Horten (2007) - Jul 12, 2009
75 Bowling for Columbine (2002) - Jul 12, 2009
65 Into the Wild (2007) - Jul 12, 2009
90 El Topo (1970) - Jul 12, 2009
95 The Holy Mountain (1973) - Jul 12, 2009
95 Santa sangre (1989) - Jul 12, 2009
85 Los Bastardos (2008) - Jul 12, 2009
68 Dead Snow (2009) - Jul 12, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with COMPAQis. Why not go rank more films, then come back and check it out again?