Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum A Film NEEDS to be list...
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
CP007
Movie Buff - 157 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2009
Message Sent!
500 characters left
Bio: I am 20 I love spending time with my boyfriend of 3 years, we enjoy watching all kinds of movies. I have been doing martial arts for almost 6 years.
Recent Rankings
89 The Nutty Professor - Dec 29, 2009
89 License to Wed - Dec 29, 2009
45 Pee-wee's Big Adventure - Dec 29, 2009
100 Along Came Polly - Dec 29, 2009
44 Bringing Down the House - Dec 29, 2009
100 The Lake House - Dec 29, 2009
99 Cool Runnings - Dec 29, 2009
87 Sweet Home Alabama - Dec 29, 2009
100 Jack Frost - Dec 29, 2009
73 Elf - Dec 29, 2009
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with CP007. Why not go rank more films, then come back and check it out again?