![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CP2001 | |
![]() |
Flick Fan - 94 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 18, 2007 |
| 20 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Aug 18, 2007 |
| 70 | Spy Game (2001) - Aug 18, 2007 |
| 85 | Die Hard (1988) - Aug 18, 2007 |
| 85 | Star Trek: Nemesis (2002) - Aug 18, 2007 |
| 95 | Toy Story 2 (1999) - Aug 18, 2007 |
| 70 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Aug 18, 2007 |
| 10 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Aug 18, 2007 |
| 80 | X-Men: The Last Stand (2006) - Aug 18, 2007 |
| 90 | Monsters, Inc. (2001) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |