![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CParrinello | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: West Hills, CA, USA
|

| 90 | The Social Network (2010) - Dec 15, 2010 |
| 83 | Chungking Express (1994) - Dec 15, 2010 |
| 75 | On the Waterfront (1954) - Dec 15, 2010 |
| 90 | Perfect Blue (1998) - Dec 15, 2010 |
| 85 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Dec 15, 2010 |
| 70 | The Cove (2009) - Dec 15, 2010 |
| 95 | Fanny and Alexander (1982) - Dec 15, 2010 |
| 80 | The Science of Sleep (2006) - Oct 04, 2010 |
| 68 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Oct 04, 2010 |
| 50 | School of Rock (2003) - Oct 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |