![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CRB9000 | |
![]() |
Cinema Addict - 1399 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2008
Location: Gig Harbor, WA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 10 | G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Sep 03, 2011 |
| 5 | Duets (2000) - Sep 03, 2011 |
| 30 | Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Sep 03, 2011 |
| 5 | Country Strong (2010) - Sep 03, 2011 |
| 30 | The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) - Sep 03, 2011 |
| 30 | The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) - Sep 03, 2011 |
| 40 | The A-Team (2010) - Sep 03, 2011 |
| 50 | Hoodlum (1997) - Sep 03, 2011 |
| 45 | The Incredible Hulk (2008) - Sep 03, 2011 |
| 10 | Evan Almighty (2007) - Sep 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |