Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum doctor 7's overlooked f...
the Blog DVD Report - March 9th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
CSSCHNEIDER
Cinema Addict - 1282 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2008
Location: London, New Jersey, Passaic, UK
Message Sent!
500 characters left
Bio: An American transplant living in London and pursuing my career as a Cinematographer.
Recent Rankings
80 Police Story - Sep 29, 2008
90 The Omen - Sep 29, 2008
93 Pineapple Express - Sep 21, 2008
96 WALL·E - Sep 21, 2008
73 Get Smart - Sep 21, 2008
87 The Incredible Hulk - Sep 21, 2008
89 Kung Fu Panda - Sep 21, 2008
78 Step Brothers - Sep 21, 2008
93 The Dark Knight - Sep 21, 2008
83 Tropic Thunder - Sep 21, 2008
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with CSSCHNEIDER. Why not go rank more films, then come back and check it out again?