Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Moonrise Kingdom
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
CTH2008
Movie Buff - 213 Films Ranked
Member Since: Dec 8, 2008
Location: Washington, DC, USA
Recent Rankings
89 Stander (2003) - Dec 11, 2008
92 Amélie (2001) - Dec 08, 2008
94 The Boondock Saints (1999) - Dec 08, 2008
84 Spaceballs (1987) - Dec 08, 2008
90 8 Mile (2002) - Dec 08, 2008
97 Dazed and Confused (1993) - Dec 08, 2008
97 Ronin (1998) - Dec 08, 2008
97 Once (2007) - Dec 08, 2008
89 American Wedding (2003) - Dec 08, 2008
90 Primal Fear (1996) - Dec 08, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with CTH2008. Why not go rank more films, then come back and check it out again?