![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CTNelson | |
![]() |
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2009
Location: Knoxville, TN, USA
|

| 60 | Frozen River (2008) - Oct 05, 2009 |
| 80 | Quarantine (2008) - Oct 05, 2009 |
| 100 | The Matrix (1999) - Oct 05, 2009 |
| 100 | The Element of Crime (1984) - Oct 05, 2009 |
| 100 | The Fifth Element (1997) - Oct 05, 2009 |
| 60 | I, Robot (2004) - Oct 05, 2009 |
| 90 | Tremors (1990) - Oct 05, 2009 |
| 90 | Fargo (1996) - Oct 05, 2009 |
| 90 | Jurassic Park (1993) - Oct 05, 2009 |
| 100 | Oldboy (2003) - Oct 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |