![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
C Hunter | |
![]() |
Movie Buff - 160 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2010
Location: Austin, Texas, USA
|
|
Bio: A lot of film recommendation "engines" out there are just scams, Criticker is the opposite, it rocks and I give it my highest recommendation!
| |

| 2 | Tangled (2010) - Jan 02, 2011 |
| 30 | Megamind (2010) - Jan 02, 2011 |
| 82 | The Social Network (2010) - Jan 02, 2011 |
| 80 | Fair Game (2010) - Jan 02, 2011 |
| 79 | The Town (2010) - Jan 02, 2011 |
| 89 | City of God (2003) - Jan 02, 2011 |
| 94 | The Illusionist (2010) - Jan 02, 2011 |
| 44 | eXistenZ (1999) - Jan 02, 2011 |
| 45 | 300 (2007) - Jan 02, 2011 |
| 76 | Bruce Almighty (2003) - Jan 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |